VÝROČNÍ ZASEDÁNÍ SEKCE

Ramzová, 13.-15. prosince 2002


   Zasedání se konalo v pohádkovém prostředí Ramzovského sedla v Jeseníkách. Pohádkové proto, že všude zářil bělostný sníh, stromy byly obaleny značně vyvinutou námrazou a za okny již svítily vánoční ozdoby. Zasedání by se dalo označit za přelomové, neboť se kompletně obměnilo vedení sekce. S příchodem nových lidí se rozšiřuje pole působnosti na aktivity související se speleologií, speleoalpinismem, krasem, sporty v přírodě, vysokými lanovými lávkami, problem solving games a na propagaci těchto aktivit na veřejnosti s cílem zaujmout především mladé lidi jako možné pokračovatele naší einnosti.
   Rovněž se počítá s pravidelným letním kurzem speleologie a speleoalpinismu s cílem vychovat vedoucí mládežnických kolektivu se znalostmi daných témat a vlastně i naše nástupce.
   Na zasedání byly probrány nové cíle sekce, strategie jejich dosažení, byl připraven plán akcí na příští rok a spousta dalších organizačních věcí.    A čas zbyl i na procházky po okolí a sjezdové lyžovaní či snowboarding na blízkých sjezdovkách.Nový předseda Karel Roubík přijímá z rukou
dosavadního předsedy Karla Vytřase razítko sekce...


... čímž se stává předsedou oficiálně.


Projednávání plánů na příští rok.

foto: Karel Lednický

top

kontakt:
SPELEO (tečka) KCT (na) SEZNAM (tečka) CZ